Тонування автомобільного скла

 

 

Тонування автоскла – це не тільки данина моді, а й практичність і безпека. Спеціальні тонувальні плівки мають різні коефіцієнти світлопропускання, відтінки і візуальні ефекти, надаючи можливість створити індивідуальну естетику салону.

Карлаундж, Тонування автомобільного скла, Київ, Україна.
Карлаундж, Тонування автомобільного скла, Київ, Україна.

Якщо використана якісна плівка для тонування, і сама процедура виконана за всіма правилами,

автовласник отримує незаперечні переваги:

 

 

Захист від сонця

Автолюбителі знають, до якої міри верхня частина приладової панелі може розігріватися під сонячними променями. Плівка не пропускає частину світлового потоку, тим самим знижуючи температуру в салоні.

Конфіденційність

Тонування автомобільного скла перетворює салон автомобіля в особистий простір водія і його пасажирів, захищаючи від сторонніх цікавих очей. Тонований автомобіль перестає бути «акваріумом», в якому життя мешканців виставлена напоказ.

Естетика

І, нарешті, тоноване автоскло надає будь-якій машині стильності і престижності. Красивий і доглянутий зовнішній вигляд автомобілю підвищує його цінність і ринкову вартість.

Крім того, скла авто можна обклеїти атермальною плівкою, що створює ефективний бар’єр випромінюванню сонця. Плівка в залежності від виду затримує до 93% інфрачервоного випромінювання і до 99% ультрафіолету, а також володіє ефектом антивідблиску.

 

 

Використання енергозберігаючих
плівок допомагає:

 

  • Зменшити температуру в салоні автомобіля в літній час і зберегти тепло взимку
  • Знизити температуру приладової панелі, яка знаходиться
    під прямими сонячними променями, на 20-25°С
  • Економити витрати палива за рахунок зменшення роботи кондиціонера
  • Відчувати себе комфортно в салоні без сонячних променів, обпалюючих шкіру

 

 

Крім перерахованих вище переваг скло, обклеєне атермальною плівкою, відповідає ПДР України (світлопропускання 75% для лобових стекол і 70% для бічних), а автомобіль може виїжджати за кордон.

 

Запрошуємо тонувати ваше авто в наших детейлинг центрах в Києві та Борисполі. Маючи великий досвід в даній сфері, і використовуючи преміум матеріали, ми гарантуємо відмінний результат.

 

 

Телефонуйте – ми знаємо, як зробити
ваш автомобіль привабливішим!

ГАЛЕРЕЯ

 

 

Icon Form