Більшість автовласників мають в тій чи іншій мірі повне уявлення, як і з якою періодичністю необхідно проводити технічне обслуговування вузлів і деталей ходової частини, двигуна, рульового механізму, гальмівної системи і системи охолодження. Знають також, що вчасно не пройдене ТО веде до швидкого зносу і виходу з ладу вузлів і агрегатів. Однак мало хто звертає увагу на найбільшу і найдорожчу частину авто – кузов, зокрема на стан і необхідність періодичного обслуговування ЛФП автомобіля і деталей екстер’єру, які не мають лакового покриття.

 

 

ЯК ПІДСИЛИТИ захисні функції ЛФП, ПОВЕРНУТИ
ПРИВАБЛИВІСТЬ І БЛИСК КУЗОВА?

 

Звернутися в наші детейлінг центри в Києві та Борисполі, щоб замовити один з видів
екстер’єрного комплексу по догляду за лакофарбовим покриттям!

Ми володіємо сучасними технологіями відновлення ЛФП,
а також спеціальними засобами для полірування і захисту кузова.

 

 

 

Які екстер’єрні комплекси ми пропонуємо:

 

 

Багатоскладний захист

Використовується для поліпшення кольору, блиску і глянцю ЛФП, створення стійкої захисту, а також догляду за деталями з пластику, гуми, хрому, які не мають лакового покриття. Підходить для нових автомобілів і машин зі збереженим ЛФП, ідеальний комплекс для передпродажної підготовки. Обробка спеціальними складами захищає від хімічних уражень, попереджає передчасне вигорання пігменту фарби, зменшує необхідність частого відвідування мийки. Ваш автомобіль виглядає, як новенький. Ефект зберігається від 4 до 6 місяців в залежності від умов експлуатації.

 

косметичне полірування

Використовується для реставрації ЛФП, в ході якої прибираються дрібні подряпини, середні і глибокі стають менш помітними, відновлюється до 70% покриття. Підходить для автомобілів з невеликим пробігом і машин, чиє ЛФП не потребує глибокої корекції, а також для передпродажної підготовки. В ході роботи покриття кузова проходить малоабразивне полірування, нанесення захисних складів (в тому числі керамо-кварцових). Пластикові, скляні, хромовані і гумові деталі обробляються професійними засобами для догляду.

 

Відновлювальне полірування

Повна реставрація лакофарбового покриття автомобіля за допомогою спеціальних засобів і пристосувань. Відновлює більше 98% поверхні за винятком дуже глибоких ушкоджень, де покриття тонше допустимого рівня. Після полірування наносяться захисні склади (в тому числі керамо-кварцові), а також догляду піддаються гумові, пластикові, хромовані деталі і скло. Пройшовши всі вище описані процедури, автомобіль виглядає, як ніби тільки зійшов з конвеєра, а його ринкова вартість зростає.

 

 

Підтримка лакофарбового покриття в належному стані, періодичний догляд
в наших детейлінг центрах продовжать термін служби кузова автомобіля і піднімуть ваш престиж.

 

Телефонуйте нам, щоб записатися на один з екстер’єрних комплексів

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ

ГАЛЕРЕЯ

 

 

Більше робіт дивіться в наших соціальних мережах

 

 

Icon Form