Як самостійно зробити хімчистку салону?

Стандартний детейлінг салону включає в себе набагато більше робіт, ніж стандартна зовнішня мийка. В інтер’єрі автомобіля використовуються різні матеріали, тому їх очищення різниться і займає більше часу. Як самостійно зробити хімчистку салону?

Чистка килимових покриттів

Відмінний спосіб глибокого очищення килимів і циновок — використання екстрактора гарячої води. Спочатку краще пропилососити килими, щоб видалити рихлий бруд. Деяким технікам подобається спочатку «вичистити» килим, щоб видалити більше бруду з волокон.

Після прибирання пилососом попередньо обприскайте килими непінним засобом для чищення килимів, призначеним для використання з екстрактором гарячої води. Потім протріть килимове покриття вручну або за допомогою полірувальної машини і щітки. Цей крок значно підвищить ефективність екстрактора.

Нагрітої води якісної витяжної машини повинно вистачити, щоб очистити килим від хімікату. Не рекомендується додавати будь-які очисники в бак екстрактора. Якщо ви ополоснете килим гарячою водою з хімічним складом, він просочиться цією речовиною. З часом хімічна речовина в килимовому покритті має тенденцію притягувати бруд.

Килими, очищені за допомогою екстракторів, зажадають додаткової сушки. Всередині автомобіля можна використовувати пневмодвигуни великого обсягу. Крім того, система клімат-контролю автомобіля може використовуватися для сушки килима, використовуючи як тепло, так і кондиціонер для видалення вологи.

Слабозабруднені килими можна успішно очистити за допомогою парогенератора. Парова машина ефективно очистить верхню частину волокон килима, залишивши їх чистими, продезінфікованими і практично сухими.

Очищення прихованих просторів

Як самостійно зробити хімчистку прихованих місць салону? Переміщення сидінь і інших рухомих елементів в машині необхідно, щоб отримати доступ до всіх областей. Це включає переміщення передніх сидінь в крайнє положення, їх регулювання повністю вгору і повністю назад. Коли вони переміщуються, протріть напрямні сидіння звичайним рушником або паперовою серветкою.

Обов’язково очистіть простір між передніми сидіннями і центральною консоллю. Рушник, огорнутий навколо кисті, допоможе потрапити в ці важкодоступні місця. Можна використовувати вузькі щітки.

Багато задніх сидінь також є рухомими. Перевірте, чи є у спинок сидінь фіксатор, що дозволяє складати їх вперед. В області складки за спинкою сидіння могло зібратися сміття. Крім того, якщо низ задніх сидінь тягнеться вгору або вперед, також перемістіть їх і очистіть відкриті ділянки. Задня частина позашляховика часто має кілька відсіків під підлогою. При необхідності перевірте, пропилесосьте і протріть ці області.

Стійкі забруднення

Жорсткі пластикові і вінілові поверхні всередині автомобіля, як правило, легко чистити за допомогою універсального очищувача, щіток і рушників з мікрофібри. Однак деякі сліди на цих поверхнях не видаляються навіть найагресивнішою пензлем. Як самостійно зробити хімчистку салону, якщо плями глибоко в’їлися? Допоможе ізопропіловий спирт. При обережному використанні він ефективно видалить потертості і подібні сліди.

Хімчистка інтер’єру — складна операція, яка потребує кількох етапів. Ви можете записатися на детейлінг в Car Lounge. Ми знаходимося за адресою: Бориспіль, вул. Київський шлях, 153 А. Телефон для запису: (096) 749 00 60.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form