Як роблять детейлинг двигуна?

Двигун — одна з найдорожчих частин автомобіля. Щоб підтримувати його в ідеальному стані, необхідно не тільки проводити регулярне технічне обслуговування, а й робити детейлинг двигуна, щоб очистити його від забруднень і запобігти руйнуванню гумових і пластикових елементів на його поверхні.

Процедура детейлинга двигуна

Как делают детейлинг двигателя?

Багато людей не очищають двигун тому, що не розуміють, як це зробити, і бояться щось пошкодити. Правда в тому, що двигун набагато більш стійкий, ніж ви думаєте. Двигун можна мити, не боячись що-небудь зіпсувати. Просто потрібно пам’ятати, що це детейлинг, а не пожежогасіння. Очищення двигуна вимагає акуратності. Не варто використовувати шланг з високим тиском.

Кращий час для детейлинг двигуна настає тоді, коли він повністю охолов. Якщо поливати гарячий двигун холодною водою, ризик пошкодження значно зростає. Якщо він занадто теплий, знежирюючий засіб висохне і залишить плями на поверхні двигуна.

Перш ніж приступити до детейлингу, закривають генератор, всі відкриті фільтри і повітрезабірник двигуна. Це ті області, в які не повинні потрапити вода і чистячі розчини. Всі електричні з’єднання і датчики в зоні очищення також захищають від вологи. При необхідності їх очищають окремо вручну, без використання води.

Далі знежирюють моторний відсік. Необхідно обробити ємності для рідини і шланги. Це ділянки, які зазвичай сильно забруднюються. Щоб видалити знежирюючий засіб, його змивають повільним струменем води. Залишки можна просто стерти ганчіркою або рушником.

Після того, як промито все, що можна, залишок роботи потрібно зробити вручну. Для щілин і будь-яких ділянок, до яких не виходить дістатися рукою, використовують щітку. Це гнучка щітка, покрита м’якою щетиною з нейлону, стійкого до хімічного впливу.

При детейлингу двигун ретельно очищають від забруднень. Для деяких резервуарів з рідиною і кришок може знадобитися трохи додаткового очищення. На деяких ділянках може знадобитися використовувати кисті для детейлингу, щоб видалити бруд. Використовують щітки з м’якою щетиною і ніколи не використовують щітки з латуні або нержавіючої сталі. Вони подряпають пластик і фарбу і зіпсують зовнішній вигляд двигуна.

Іноді необхідно змішати трохи мильної води в пульверизаторі, щоб краще очистити поверхні. Для фінальної обробки використовують ганчірки або рушники, що вбирають вологу, наприклад, з мікрофібри. Після детейлингу двигун необхідно добре висушити.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form