Чому послуги детейлінгу потрібні водіям

Проводите багато часу в особистому автомобілі і приділяєте особливу увагу чистоті кузова і салону авто? Ми пропонуємо професійні послуги детейлінгу авто в Києві та Борисполі, тому що знаємо, як важливо підтримувати чистоту всіх поверхонь доглянутого автомобілю.

Які послуги по догляду за машиною ми пропонуємо

Майстри нашого сервісу готові запропонувати комплексний догляд за авто:

  • Хімічна чистка салону, під час якої знищуються стійкі плями, бруд, жирні розводи, сліди від пальців, відбитки ніг на спинках сидінь, забруднення шкіряних оббивок крісел. Після очищення проводиться антисептична обробка, а також на всі поверхні наноситься шар захисних і консервуючих косметичних засобів, що мають властивість відштовхування вологи і запобігають вбиранню бруду. Салон вашого автомобілю приймає охайний вигляд, приємно пахне і безпечний для людей і тварин.
  • Полірування кузова. Якщо вам доводиться їздити часто і багато, то на кузові з’являється більше подряпин, потертостей, відколів та інших дефектів від контакту з гравієм, піском, камінням, агресивними речовинами. Ми пропонуємо різні види поліровок в залежності від глибини і щільності мікропошкоджень лакофарбового покриття. Детейлінг авто (Київ та Бориспіль) за допомогою полірування з використанням професійної автокосметики Chemical Guys усуває більшість пошкоджень ЛКП без сліду. На завершальному етапі кузов покривають воском, рідким склом, нанокерамікою для створення захисту і блиску. В результаті кузов сяє чистотою і блищить, як ніби тільки-но зійшов з конвеєра.
  • Тонування скла. Водієві нерідко доводиться простоювати в очікуванні якоїсь події або людини. Щоб цей процес був комфортним, ми рекомендуємо зробити популярну послугу детейлінгу авто в Києві та Борисполі – тонування атермальними плівками, що запобігають нагріву салону в літню пору. Крім того, затонований автомобіль менше оглядається зовні, і ви зможете спокійно подрімати, не привертаючи зайвої уваги.
  • Обклеювання плівкою. Так як водій намотує сотні кілометрів по місту, це негативно позначається на автомобілі. Граничні навантаження випробовують не тільки механічні, електричні та електронні системи. Кузов авто – це броня, що захищає водія і пасажирів від зовнішнього світу. Саме кузов зазнає постійних контактів з різними факторами, які поступово руйнують цілісність лакофарбового покриття. Обклеювання прозорою антигравійною плівкою капота, крил, бампера та інших частин кузова зменшують ймовірність швидкого руйнування ЛКП і знижують необхідність дорогого ремонту.
  • Ремонт автоскла. Поява відколів на склі від відскочившого з-під коліс попутно рухаючогося автомобілю камінчика – найпоширеніша проблема водіїв. Якщо така неприємність трапилася з вашим авто, рекомендуємо негайно заклеїти місце пошкодження скотчем і приїхати в нашу майстерню, щоб усунути пошкодження. Детейлінг авто (Київ та Борспіль) володіє технологіями і має в своєму розпорядженні спеціальні матеріали для ремонту автоскла з наступним поліруванням. Після ремонту важко визначити місце пошкодження, а також нівелюється ризик розвитку тріщин на місці відколу, водієві не перекривається огляд, і немає необхідності виділяти кошти на заміну скла.
  • Видалення вм’ятин. Різні дорожні ситуації можуть стати причиною появи на кузові вм’ятин. Якщо така неприємність трапилася, але лакофарбове покриття не пошкоджене, то дефект можна виправити без фарбування і рихтування в нашій майстерні.

Як бачите, наша майстерня детейлінгу авто в Києві та Борисполі готова надати широкий спектр послуг, які потрібні водіям. З нашою допомогою ваш автомобіль завжди буде мати доглянутий і охайний вигляд, ви заощадите гроші на ремонті, а їзда по місту стане більш комфортною.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form