Чарівні властивості захисної бронеплівки

Ви збираєтеся купити новий автомобіль і хочете, щоб він ніколи не змінювався. Ви хочете, щоб його зовнішній вигляд залишався таким же, як в день покупки. Для того, щоб це сталося, машина повинна мати певний захист. Ви напевно чули про захисну бронеплівку. Цей матеріал здатний на довгі роки зберегти лакофарбове покриття автомобіля.

Захисні властивості

Захисна плівка для автомобільної фарби — це найбільш комплексна форма захисту, який ви можете встановити. Завдяки високій міцності до ударів її нанесення захистить вашу фарбу від відколів і подряпин, викликаних каменями і дорожнім сміттям. Поліуретанова плівка стійка до корозії і кислотних забруднень, а це означає, що вона створює лінію захисту від хімічних реагентів і травлення, викликаних пташиним послідом, бризками комах або мінеральними відкладами і кислотними дощами.

Здатність до самовідновлення

Вона не окислюється під впливом сонячних променів і захистить вашу фарбу від вицвітання. Верхній шар якісної захисної бронеплівки складається з еластомірних полімерів, які повертаються до своєї природної формі після розтягування або дрібних пошкоджень, що надає плівці властивість «самовідновлення». Це означає, що коли на ній з’являються легкі подряпини, вона поглинає пошкодження і повертається до текстури і властивостей, які були до інциденту.

Все це говорить про те, що нанесення якісної прозорої плівки — це те, що ви можете зробити сьогодні, щоб допомогти зберегти зовнішній вигляд і якість фарби автомобіля на довгі роки.

Догляд за плівкою

Незважаючи на те, що захисна плівка є потужним засобом, вона не стане панацеєю, коли справа доходить до того, щоб автомобіль залишався блискучим. Ніщо не зробить вашу машину невразливою. Є камені, які можуть проткнути прозорий поліуретан. Якщо пташиний послід або бризки комах залишаються на плівці протягом тривалого часу, це може її пошкодити. Після нанесення плівки вам все одно доведеться мити машину і очищати плівку.

Якщо плівка сильно пошкоджена, її захисні властивості знижуються, а зовнішній вигляд псується. В середньому термін служби захисної бронеплівки досягає 5 років. Якщо ви вирішили нанести її на свій автомобіль, звертайтеся в Car Lounge. Ми знаходимося в Борисполі за адресою вул. Київський шлях, 153 А. Наш телефон: (096) 749 00 60.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form