Хімчистка автомобільного салону

Сьогоднішні автомобілі нагадують вам про регулярне технічне обслуговування за допомогою сигнальних ламп. Вони паркуються і самі зупиняються, якщо перед ними щось з’являється, наприклад, інша машина або собака сусіда. У них є задні камери, сидіння з підігрівом і аудіосистеми. Однак салон будь-якого авто з часом втрачає чистоту. Щоб повернути свіжість і охайний зовнішній вигляд, виконують хімчистку автомобільного салону.

Хімчистка автомобільного салону

Які роботи входять в цю послугу?

Прибирання сміття. Для цього використовують пилосос, а великі частини збирають вручну. Проводять ретельне очищення від сміття всіх поверхонь, в тому числі під сидіннями, між підлокітниками і сидіннями, в важкодоступних місцях.

Очищення приладової панелі. Для цього використовують вологий рушник або ганчірку. Деякі люди купують вологі серветки, зроблені спеціально для салону автомобіля, які теж відмінно працюють.

Очищення ручок, кнопок і повітропроводів. Використовують поролонову щітку з ремісничого магазину або чисту малярську кисть для видалення пилу між вентиляційними отворами. Легко доступні кнопки і ручки протирають вологою тканиною, добре відтираючи забруднення. Хімчистка автосалону також має на увазі очищення важкодоступних місць, щілин і ніш.

Очищення сидінь. Вінілові або шкіряні частини сидінь протирають вологою ганчіркою. Потім шкіру обробляють спеціальними очисними складами, а слідом за ними наносять кондиціонери, які продовжують термін служби шкіряних виробів. Тканинні сидіння ретельно очищають хімічними складами.

Очищення оббивки. Для цього використовують пилосос, щоб прибрати дрібне сміття, пил, волосся і шерсть. В ході хімчистки автомобільного салону бруд і плями акуратно видаляють за допомогою спрею для чищення тканин, а також мочалки або щітки.

Очищення тканинних килимків або покриття підлоги. Засіб для чищення тканин або плямовивідник усуває бруд. Щоб прибрати застарілі забруднення, використовують щітки і мочалки.

Після ретельного очищення всіх поверхонь салону на пластикові панелі наносять консервуючі склади, які надають блиск. Крім того, вони підвищують пиловідштовхуючі властивості пластика.

Повна хімчистка автомобільного салону повертає інтер’єр практично до нового стану. Фінальним етапом служить озонування повітря і усунення неприємних запахів. Роботу часто виконують в рамках передпродажної підготовки автомобіля.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form