Ремонт дрібних вм’ятин на автомобілі без фарбування

Ремонт дрібних вм'ятин на автомобілі без фарбування

Іноді на автомобілі виникають дефекти кузова. Вони не завжди пошкоджують лакофарбове покриття, залишаючи лише вм’ятини. Якщо шар фарби не пошкоджений, вдаються до ремонту дрібних вм’ятин на автомобілі без фарбування. Це економить час і гроші, а також зберігає вартість автомобіля на вторинному ринку.

Найбільшими перевагами ремонту без фарбування вм’ятин є якість і зовнішній вигляд. Ніякого шліфування, шпаклювання або грунтовки не потрібно, тому що оригінальна заводська фарба не буде пошкоджена. Вартість — ще одна важлива перевага. Не потрібно оплачувати фарбу, лак і роботу автомаляра. Ще одна перевага — економія часу. У той час як стандартні рихтувально-малярні роботи можуть зайняти 3-5 днів або більше, щоб виправити невеликий дефект, ремонт вм’ятин без фарби усуває проблему за пару годин.

Що таке ремонт без фарбування?

Ремонт дрібних вм’ятин на автомобілі без фарбування — це метод видалення дрібних вм’ятин з кузова автомобіля. Для цього потрібно акуратно виправляти вм’ятину на зворотному боці панелі, а іноді і спереду за допомогою спеціальних інструментів.

Чи буде пошкоджена фарба?

Ні. Сьогоднішні заводські фарби дуже гнучкі, і процес ремонту вм’ятини жодним чином не пошкодить їх. Ремонт без фарбування — єдиний спосіб виправити вм’ятину і зберегти заводську фарбу.

Чи видаляє метод всі вм’ятини?

Якщо мова йде про дрібні вм’ятини, то в більшості випадків так. Чим глибше вм’ятина, тим важче її виправити. Навіть великі за площею вм’ятини успішно усуваються цим способом. Перш ніж приступити до роботи, майстер оцінює пошкодження і розповідає клієнту, як буде виглядати автомобіль після ремонту вм’ятин без фарбування.

Чи може вм’ятина з’явитися знову?

Точно ні. Як тільки вм’ятина була видалена за допомогою методу без фарбування, вона більше ніколи не з’явиться знову.

Які вм’ятини можна виправити?

Найважливішими факторами при визначенні можливості усунення є місце розташування і глибина пошкодження. Дефекти розміром з футбольний м’яч або більше можуть бути видалені, якщо вони не надто глибокі і не перекручені. Деякі вм’ятини розміром з 5 копійок, але дуже глибокі, неможливо виправити за допомогою ремонту без фарбування, тому що метал занадто розтягнутий.

Розтріскана фарба також може вказувати на те, що вм’ятина занадто глибока. Найчастіше фіксуються вм’ятини розміром з тенісний м’яч і нижче. Близько 95% дрібних вм’ятин можна виправити, а решта 5% неможливо відновити через глибину та місцезнаходження.

Як ремонт вм’ятин без фарбування допомагає продати автомобіль

Більшість людей судять про автомобіль за станом кузова. Якщо він виглядає добре, люди припускають, що про нього добре подбали. У той же час, наявність забарвлених і відновлених ділянок знижує вартість авто — кузовні роботи коштують дорого. Ремонт вм’ятин на автомобілі без фарбування зберігає його вартість на вторинному ринку.

[formdesigner id="124993"]