Полірування автомобільного скла

Лобове скло — найважливіша частина автомобіля, що служить вікном у світ для водія. Лобове скло повинне бути чистим, щоб не заважати видимості. Через довгі роки служби на склі залишаються сліди від двірників: постійне тертя призводить до виникнення смуг, що порушують огляд. Для усунення цих дефектів застосовують полірування автомобільного скла.

Полірування автомобільного скла

Повернути вітровому склу гарну рівну поверхню не так вже й складно. Для цього вирішують два завдання. Перша — відновити чистоту і блиск все скла, а друга — знайти і відполірувати подряпини. Щоб виявити всі дрібні подряпини, чорним маркером наносять лінію по всій довжині кожної подряпини на внутрішній стороні скла.

На скляних поверхнях залишаються сліди від відбитків пальців, комах, пилу і дорожнього бруду. Лобове вікно щодня піддається зносу, що призводить до поганої видимості і необхідності очищення і обслуговування.

Ремонт подряпин на лобовому склі вимагає терпіння, часу і невеликих зусиль. Потерши подряпину пальцем або нігтем, можна визначити її тип. Якщо подряпана поверхня здається гладкою, її можна легко відполірувати. Глибокі подряпини легко помітити навпомацки. Такі подряпини з часом будуть зростати і, якщо їх не відремонтувати, неминуче розширяться.

Є кілька причин вибрати полірування автомобільного скла.

  • У разі якщо скло оснащено обігрівом і датчиком дощу, його вартість висока. Заміна такого скла виливається у великі витрати. Якщо на такому склі з’являються подряпини, полірування вирішує проблему.
    • Якщо подряпин на склі не багато і вони неглибокі, не раціонально повністю міняти скло. Полірування легко усуває дрібні подряпини.
    • Заміна скла негативно позначається на вартості авто при продажу. У покупців це може викликати підозри в серйозних ДТП за участю авто. Щоб зберегти заводське скло і поліпшити його стан, роблять полірування.

Полірування автомобільного скла успішно вирішує такі проблеми:

  • Потертості від двірників, скребків і щіток;
    • Дрібні подряпини, схожі на павутину;
    • Плями і помутніння від хімічних реагентів.

Полірування не усуває глибокі подряпини, а лише трохи зменшує їх видимість. При нанесенні абразивної пасти знімається лише поверхневий шар скла, тому більш глибокі подряпини вимагають окремого ремонту.

Якісне полірування покращує видимість, особливо в темний час доби, і повертає лобовому склу привабливий зовнішній вигляд. Це особливо актуально перед продажем автомобіля.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form