Навіщо тонувати скло автомобіля?

Тонування скла автомобіля — прекрасний спосіб додати стилю і респектабельності залізному коню. Втім, це не єдина перевага тонування. Навіщо тонувати скло автомобіля? Тонування здатне подарувати кілька дійсно корисних фішок власнику автомобіля.

Навіщо тонувати скло автомобіля?

Серед них виділяють блокування шкідливих УФ-променів, зниження сонячного тепла і зменшення вицвітання салону автомобіля. Загальні переваги тонувальної плівки автомобіля:

• Зниження вицвітання;

• Блокування шкідливих ультрафіолетових променів;

• Зниження сонячного тепла;

• Захист від осколків скла;

• Конфіденційність;

• Безпека.

Тонування вікон дійсно захищає салон автомобіля приблизно від 99% ультрафіолетового випромінювання. Вицвітання салону автомобіля і знебарвлення тканини пов’язано з ультрафіолетовим випромінюванням, а також видимим світлом і сонячним теплом. Одна з причин того, навіщо тонувати скла авто, — те, що ці фактори зменшуються при нанесенні тонування на вікна, і ваш інтер’єр буде виглядати краще.

Згідно з вимогами закону, затонувати можна не більше 10% лобового скла. Така вимога існує, щоб видимість в темний час доби не знижувалася і на дорозі не виникали аварійні ситуації. Для тонування лобового скла використовують смугу в його верхній частині.

Підвищення безпеки

Тонування означає нанесення на скло додаткового шару, який може надати деякі зміцнювальні властивості, а це означає, що якщо скло вдариться будь-яким предметом, ймовірність його руйнування знизиться. Затемнення скла ускладнює перегляд всередині автомобіля. Це підвищує рівень захисту від потенційних злодіїв, які не зможуть побачити в машині залишені предмети.

Хороше тонування відрізняється високою стійкістю. Однак бувають випадки, коли плівка дряпається або пошкоджується. У цьому випадку її необхідно буде видалити і замінити, підібравши такий же відтінок і рівень затемнення.

Навіщо тонувати скло автомобіля? Все зводиться до особистих вподобань, однак якщо ви збираєтеся нанести плівку, переконайтеся, що використовується якісне тонування і робота виконується професіоналом. Хороше тонування повинне добре виглядати на всьому терміні служби автомобіля.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form