Навіщо потрібна хімчистка салону?

Якщо ви проводите багато часу за кермом, чистота салону дуже важлива. Під час вашого напруженого розпорядку салон автомобіля може бути захаращений і забруднений. Завдяки професійній хімчистці ви зможете відновити його до стану нового або близького до нього. Навіщо потрібна хімчистка салону? Давайте розглянемо переваги чистого салону.

Збережіть цінність вашого автомобіля

У наші дні більшість з нас не купує машину на все життя. Одного разу ви будете продавати свій автомобіль, і доглянутий салон допоможе вам з продажем. Регулярно обслуговуйте інтер’єр, щоб плями бруду не в’їдалися в матеріали, а пил не став причиною заїдання кнопок. Пам’ятайте, що саме затертий салон видає справжній вік авто, якщо його намагаються приховати.

Видалення і запобігання плям

Видалення бруду і плям мають вирішальне значення для водіїв з тканинними сидіннями. Якщо у вас шкіряна оббивка, то переконаєтеся, що вона правильно очищена і кондиційована. Це допомагає запобігти розтріскуванню або іншим видам пошкоджень в майбутньому. І, звичайно ж, є засоби для видалення плям і інших забруднень з підлоги і стелі, такі як знежирювачі і ферментні засоби для чищення. Регулярний детейлінг інтер’єру вашого автомобіля допоможе позбутися від усіх цих непривабливих плям і допоможе запобігти їх появі за допомогою правильних засобів для чищення для кожної з поверхонь вашого автомобіля.

Дезінфекція поверхонь

Чистота — не єдина причина стежити за інтер’єром авто. Навіщо ще потрібна хімчистка салону? Це необхідно для усунення шкідливих мікроорганізмів. В салоні автомобіля можна використовувати антисептик або тканину з мікрофібри, змочену водою з милом, для протирання твердих поверхонь. Подумайте про кнопки, отвори запалювання, педалі, рульове колесо, воздуховоди, механізми блокування ременя безпеки і бардачок. Ймовірно, ви торкаєтесь їх частіше, ніж думаєте.

Захистіть оббивку від навколишнього середовища

Професійно виконана хімчистка означає, що приділено належну увагу усуненню будь-яких забруднень на килимовому покритті і сидіннях. Занадто велике зусилля, що застосовується в процесі чистки, може викликати передчасний знос і стирання килима. У зимові місяці важливо регулярно очищати салон, тому що навіть з гумовими килимками може відбуватися сольова і водна ерозія.

Ви дізналися, навіщо потрібна хімчистка салону, а замовити послугу ви можете в Car Lounge в Борисполі. Ми знаходимося за адресою Бориспіль, вул. Київський шлях, 153 А. Телефон для запису: (096) 749 00 60.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form