Для чого потрібен детейлінг автомобілю?

Володіючи автомобілем престижної марки, чи замислювалися ви про те, що одного разу прийде час його продати? Як отримати вигідну ринкову ціну за стару машину? З цим допоможе впоратися майстерня професійного детейлінгу в Києві та Борисполі.

Детейлінг (Київ та Бориспіль): що це таке?

Послуги детейлінгу – це назва якісного догляду за автомобілем з використанням професійної автомобільної косметики відомих брендів та інших засобів. Наші майстерні в Києві та Борисполі пропонують своїм клієнтам наступні послуги по поліпшенню зовнішнього вигляду машини і підвищення її ринкової продажної вартості:

  • Полірування кузова і оптики. В ході реставрації використовуються спеціальні інструменти і розчини, які повертають ЛКП початковий або близький до такого зовнішній вигляд. Поверхні обробляють захисними засобами – воском, нанокерамікою, рідким склом. Дані склади захищають кузов авто від вологи, ультрафіолету, їдких реагентів, що використовуються для обробки доріг в зимовий період.
  • Хімічна чистка салону і двигуна. Детейлінг (Київ та Бориспіль) проводить чистку всіх поверхонь салону, підкапотного простору, багажника, прихованих частин, двигуна. Під час роботи використовуються засоби, які ефективно видаляють бруд, масляні плями, неприємні запахи, повертають блиск пластиковим, хромованим і скляним деталям. Також на завершальному етапі все поверхні обробляються консервуючими складами.
  • Обклеювання захисними і декоративними плівками. Нанесення прозорої антигравійної плівки на кузов автомобіля – це створення захисної броні, яка захищає ЛКП від ударів дрібними камінчиками, гравієм, піском, іншим. Контакт з камінням та іншими предметами на високій швидкості може привести до утворення відколів, тріщин, подряпин на лакофарбовому покритті. Також для тюнінгу авто використовується вінілова плівка, що володіє різноманітними текстурами і кольорами.
  • Тонування автоскла. Тоноване скло охороняє салон і його деталі від перегріву і пошкодження високими температурами, захищає водія і пасажирів від цікавих очей, володіє противідблисковими властивостями і підвищує престиж автомобілю.
  • Ремонт сколів і тріщин на лобовому склі. Пошкодження автоскла під час руху – поширена проблема. Від удару каменем може утворитися відкол, який з плином часу під впливом вологи, перепадів температур, вібрації та інших факторів починає розростатися тріщинами, частково перекриваючи огляд водієві. Детейлінг (Київ та Бориспіль) за допомогою сучасних технологій і засобів допомагає усунути невеликі пошкодження автоскла і зупинити поширення тріщин.
  • Видалення вм’ятин без пошкодження ЛКП. Автомобіль отримав вм’ятину від зіткнення з предметом, але при цьому лакофарбове покриття залишилося цілим? Можливе відновлення геометрії без рихтування та фарбування за лічені години за допомогою спеціальних методів та інструментів. Послуга користується величезною популярністю у наших клієнтів.

Завдяки послугам детейлінгу в Києві та Борисполі автомобілі зберігають привабливий зовнішній вигляд, виглядають і пахнуть, як нові.

[formdesigner id="124993"]