Види полірування автомобіля

Полірування кузова автомобіля -— популярна послуга. Автомобілі з пробігом часто мають дефекти лакофарбового покриття: дрібні подряпини, відколи, потьмяніли плями від хімічних реагентів. Повернути колишній лиск і яскравість допомагають полірувальні роботи. Існує кілька видів полірування автомобіля.

виды полировки автомобиля

Косметичне полірування

Косметичне полірування роблять, коли необхідно прибрати дрібні подряпини з лакофарбового покриття. Для обробки шару лаку використовують ручний або машинний спосіб полірування з малоабразивними засобами. Результатом косметичної полірування є оновлений і чистий шар лаку.

Косметичне полірування не прибирає глибокі подряпини, однак робить їх менш помітними. Для захисту ЛКП автомобіля після полірування наносять захисні склади: віск, рідке скло або керамічні склади.

Глибока відновна поліровка

Глибока відновна поліровка здатна кардинально поліпшити зовнішній вигляд автомобіля. Вона знімає верхній шар лаку, прибираючи подряпини і плями, невеликі полоси і потьмяніли плями. Для її проведення використовують абразивні засоби з більшою зернистістю. Цей вид полірування автомобіля виконують в декілька етапів:

  • Після глибокого очищення виконують абразивне полірування, яка видаляє подряпини, помутніння і плями. Для цього використовують спеціальну пасту.
  • Далі виконують антиголограмне полірування, надаючи шару лаку блиск і гладкість.
  • Захисна поліровка завершує процес. При абразивному поліруванні знімається верхній шар лаку і автомобіль стає вразливим перед механічними і хімічними ушкодженнями. Щоб захистити його, наносять захисні склади.

Захисна поліровка

Якщо ЛКП автомобіля не має пошкоджень, йому не потрібна косметична і, тим більше, відновна поліровка. Щоб зберегти кузов на довгий термін, виконують захисну поліровку. Цей вид полірування автомобіля має на увазі нанесення захисних складів: віск, рідке скло, керамічні та кварцові склади. Вони підвищують захист ЛКП перед вологою, гравієм і хімічними реагентами. Останнє особливо важливо взимку, коли дороги обробляють агресивними хімікатами.

Використання якісних засобів для полірування від американського виробника Chemical Guys гарантує високий результат. Абразивні матеріали якісно очищають лакофарбове покриття автомобіля, а захисні склади надовго захищають його від пошкоджень.

[formdesigner id="124993"]