Види плівок для обклеювання авто

Існує багато способів захистити лакофарбове покриття автомобіля. Для цього роблять полірування, наносять захисні покриття з воску, рідкого скла або керамічного складу. Однак найбільш надійним способом захисту є антигравійна плівка. Існує кілька видів плівки для обклеювання авто, кожен з яких має свої особливості. Плівки використовують не тільки для захисту кузова від пошкоджень, а й для зміни його зовнішнього вигляду.

Види плівок для обклеювання авто

Антигравійна плівка

Цю плівку часто називають захисною або бронеплівкою. Як правило, це прозора плівка, в завдання якої входить захист ЛКП автомобіля від пошкоджень. Плівка надійно захищає кузов від дрібних подряпин, що з’являються при контактної мийці або через каміння, що вилітає з-під коліс.

Антигравійна плівка прозора і не змінює зовнішній вигляд автомобіля. Вона може бути різної товщини: від 190 до 220 мікрон. Таку плівку можна клеїти на кузов і оптику. Цей вид плівки для обклеювання авто не заломлює промені, тому ніяк не впливає на освітлення в темний час доби. Можливе обклеювання автомобіля повністю, що гарантує максимальний захист. Користується популярністю і часткове обклеювання найбільш вразливих місць: крил, порогів, бамперів, капота.

Вінілова плівка для тюнінгу

Існують і плівки для тюнінгу. Вони також захищають лакофарбове покриття від пошкоджень, проте на додаток до цього плівки можуть кардинально змінити зовнішній вигляд автомобіля.

Існують різні види вінілової плівки для обклеювання авто:

  • Карбонова;
  • Хромована;
  • Перламутрова;
  • Металік;
  • Неонова;
  • Плівка-хамелеон;
  • Флуоресцентна;
  • Плівка з малюнками;
  • 3D-плівка.

Вінілова плівка може мати глянсову або матову поверхню. Автомобіль можна обклеїти вінілової плівкою повністю або нанести її лише на окремі елементи кузова, наприклад, капот. Використання вінілової плівки популярне в середовищі автоспорту: її використовують для нанесення рекламних матеріалів або спортивної символіки.

Якісне нанесення одного з видів плівки для обклеювання авто надійно захищає фарбу і лак від ушкоджень. Автомобіль з наклеєною плівкою можна мити: клей від цього не постраждає. Ще одна перевага полягає в тому, що пошкоджену плівку можна зняти, отримавши автомобіль в ідеальному стані. Можливо повторне нанесення плівки або використання авто з ідеальним кузовом.

[formdesigner id="124993"]
Icon Form Icon Form Icon Form