Як підготувати автомобіль до продажу?

При продажу авто зовнішній вигляд транспортного засобу – це перше, на що дивиться покупець. Доглянутий автомобіль має більше шансів бути проданим швидко і з максимальним прибутком для продавця. Привести машину в порядок допоможуть в майстерні детейлінгу в Борисполі.

Які роботи по детейлінгу актуальні для авто на продаж?

Як вже говорилося вище, покупця в першу чергу цікавить доглянутий автомобіль. Щоб підготувати авто до продажу, необхідно звернутися в нашу майстерню за наступними послугами:

 • Полірування всього кузова автомобіля і оптики;
 • Хімічна чистка салону, багажника і двигуна;
 • Виправлення вм’ятин без пошкоджень ЛКП (при необхідності);
 • Ремонт тріщин і полірування автоскла;
 • Обклеювання плівкою (при бажанні).

Що отримує автовласник, замовляючи наші послуги?

Детейлінг (Бориспіль та Київ) гарантує, що після нашого обслуговування ринкова вартість авто зросте, а продавець отримає справедливу ціну. Нижче ми розповімо докладніше, як буде змінюватися машина після кожної послуги.

Полірування кузова і оптики

В ході експлуатації автомобіль неминуче піддається механічній і хімічній дії ззовні. Контакти з гравієм, дрібними каменями, піском, атмосферними явищами, перепадами температур, їдкими речовинами негативно відбиваються на цілісності лакофарбового покриття. З’являються подряпини, потертості, плями, відколи, які не прикрашають зовнішній вигляд машини і сприяють якнайшвидшому псуванню металевого кузову корозією.

Ретельна відновлювальна поліровка кузова спеціальними запатентованими засобами Chemical Guys за допомогою ручного інструменту позбавляє від пошкоджень ЛКП. На фінальному етапі кузов покривається складами на основі воску, нанокераміки, рідкого скла, що змушують кузов сяяти, як новенький, і одночасно створюють невидимий захисний бар’єр. Полірування оптики усуває замутненість і розсіювання світлового променя, а також знищує жовтизну пластика. Власник отримує блискучий автомобіль, ніби тільки що зійшов з конвеєра.

Хімічна чистка салону, багажника, двигуна

Хімічна чистка машини в нашій майстерні – це не просто обробка пилососом сидінь і килимків. Детейлінг (Бориспіль та Київ) підходить до даного процесу професійно, допомагаючи позбавити салон, багажник, приховані порожнини, пороги, підкапотний простір і двигун від усіх видів забруднень:

 • Бруд;
 • Плям будь-якої природи;
 • Масляні патьоків;
 • Пилу;
 • Цвілі і грибка;
 • Неприємних запахів.

Після усунення забруднень буде проведена обробка всіх поверхонь – пластикових, дерев’яних, скляних, шкіряних та інших – захисними консервуючими засобами. Опинившись в сяючому чистотою салоні машини, який приємно пахне, покупець буде розглядати варіант покупки авто більш ретельно. А заглянувши під капот машини, він зрозуміє, що власник добре стежив за транспортним засобом.

Усуваємо дрібні, але прикрі пошкодження

Невелика вм’ятина, отримана від удару м’яча, поки автомобіль був припаркований на стоянці, не впливає на ходові якості, але може стати прикрим непорозумінням при продажу і вплинути на вартість. Якщо від удару лакофарбове покриття не пошкоджене, то наша майстерня допоможе виправити недолік без фарбування і рихтування за допомогою ручного інструменту з подальшою поліровкою місця пошкодження. Операція займає кілька годин.

Тріщини, відколи на лобовому склі також можуть стати причиною зниження ціни з боку покупця. Щоб такого не сталося, майстерня детейлінгу в Борисполі та Києві володіє технологіями по ефективному усуненню дрібних пошкоджень автоскла за допомогою спеціальних полімерних складів і подальшого реставруючого полірування скла.

Передпродажний тюнінг

Обклеювання плівкою – ще одна з наших послуг, затребуваних серед клієнтів. Ми пропонуємо обклеювання захисною антигравійною плівкою окремих частин машини (капоту, бамперу, крил) або всього кузова цілком. Якщо ви хочете вразити покупця і не залишити йому шансів на відмову, у нас ви можете замовити тюнінг вінілової плівкою, що має різноманітні текстури та кольору.

Крім того, наші майстри допоможуть зробити якісне тонування автоскла, в тому числі атермальними плівками. Тонування підніме престиж автомобілю і захистить салон від перегріву та цікавих очей.

Збираєтеся продавати свою машину? Приходьте в майстерню детейлінг в Борисполі та Києві – ми допоможемо професійно підготувати автомобіль до продажу.

[formdesigner id="124993"]