Чи варто мити двигун автомобіля?

Чистий моторний відсік робить старий автомобіль більш новим і доглянутим. Деякі експерти заявляють, що чистий двигун трохи краще охолоджується, тому що видалення сміття дозволяє двигунам працювати більш ефективно. Чи варто мити двигун автомобіля?

Чи варто мити двигун автомобіля?

Масло і масний бруд, які накопичуються на двигуні, можуть затримувати деяку кількість тепла, проте сумнівно, що цього буде достатньо, щоб двигун перегрівся. Якщо двигун автомобіля перегрівається, ймовірна причина криється в системі охолодження або підвищеному навантаженні. Немає ніяких доказів того, що більш чистий двигун працює краще, ніж брудний.

Переваги чистого двигуна

Очищення двигуна автомобіля дає певні переваги. Це допомагає визначити, звідки на поверхню потрапляє масло — наприклад, з-під негерметичної прокладки кришки клапана. Крім того, оскільки масло може прискорити знос гумових шлангів і пластмасових деталей, використання знежирюючого засобу для видалення бруду допоможе заощадити на ремонті.

Чи варто мити двигун автомобіля, якщо ви відноситесь до того типу людей, які самі виконують незначне обслуговування, наприклад, перевіряють рівень масла або натяг ременів? Варто, оскільки чистий двигун означає, що ваші руки і одяг менше забрудняться.

Як варто мити двигун автомобіля

Багато механіків рекомендують використовувати знежирюючий засіб і пилосос з невеликою насадкою, або зубну щітку, щоб дістатися до важкодоступних місць двигуна. Це краще продувки двигуна шлангом високого тиску або очищення двигуна парою, оскільки вода і волога можуть пошкодити електричні з’єднання і деталі. Навіть легка струмінь води в недозволеному місці може викликати серйозні проблеми. Детейлинг двигуна вимагає точності та акуратності.

Косметична привабливість чистого двигуна, ймовірно, буде найбільшою перевагою. Більшість старих автомобілів ретельно очищають перед виставленням на продаж. Брудний двигун старого автомобіля зашкодить його привабливості і навіть може трохи знизити ціну.

Чи варто мити двигун автомобіля? З точки зору косметичної привабливості мийка двигуна доцільна. Чистий двигун також легко обслуговувати без ризику забруднитися маслом і нагаром. Мийка видаляє з поверхні гумових шлангів і ущільнювачів залишки масла, яке може привести до скорочення терміну їх служби.

[formdesigner id="124993"]