Обклеювання автомобіля вініловою плівкою

Автомобільна плівка — метод персоналізації транспортних засобів, при якому на пофарбовані поверхні наклеюється вініл. У минулому він використовувався в основному для комерційних автомобілів як спосіб реклами. Сьогодні обклеювання автомобіля вініловою плівкою використовується в самих різних ситуаціях і стає все більш популярним на споживчому ринку в якості альтернативи традиційній фарбі.

Які особливості автомобільної плівки? Її нанесення принесе багато переваг вашомц автомобілю:

  • Рентабельність: автомобільна плівка — це інвестиція, але вона також значно дешевше, ніж фарбування або інші методи персоналізації автомобіля. Більш того, плівка захищає ЛКП від пошкоджень, а фарбувальні роботи коштують дорого.
  • Захист: обклеювання вашого автомобіля вінілової плівкою захистить дорогу оригінальну фарбу. Від різких ультрафіолетових променів і елементів, що ушкоджують фарбу, до кам’яної крихти та піску, вінілова плівка забезпечить міцний захисний шар.
  • Можливість демонтажу: автомобільна плівка повністю знімається! На відміну від індивідуального фарбування, яке вимагає відшліфувати заводське покриття і нанести новий шар, вінілова плівка знімається без ризику пошкодити фарбу.
  • Покращення зовнішнього вигляду: вінілові плівки бувають самих різних кольорів, текстур, візерунків і обробки. Фінальний вигляд машини буде виглядати не гірше, ніж заводська покраска. З плівкою ви можете вибрати обробку: матову, сатинову, міняючу колір, камуфляж і навіть вуглецеве волокно.
  • Підтримуйте вартість вашого автомобіля при перепродажі: оскільки плівка захищає фарбу від подряпин, вартість автомобіля при перепродажу залишається незмінною. Хоча зношена обробка може значно знизити вартість, коли ви вирішите продати або обміняти свій автомобіль, ви можете просто зняти вінілову плівку, і автомобіль буде виглядати як новий.
  • Реклама. Багато компаній люблять автомобільну плівку, тому що це економічний спосіб залучити нових клієнтів. Як бонус, використання вашого корпоративного автомобіля для реклами — прекрасний спосіб привернути клієнтів.

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою несе масу переваг і не має недоліків. Якщо ви вже вирішили нанести її на свою машину, записуйтесь в Car Lounge по телефону (096) 749 00 60. Ми знаходимося за адресою: Бориспіль, вул. Київський шлях, 153 А.

[formdesigner id="124993"]